SK-GEN4-24DT
4D Systems4D Systems
SK-GEN4-24DT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SK-GEN4-24DT
Producator / Marca: 4D Systems
Descrierea produsului DISPLAY LCD TFT 2.4" 240X320
  • Mesaj
Specificațiile SK-GEN4-24DT
Număr parc SK-GEN4-24DT Producător 4D Systems
Descriere DISPLAY LCD TFT 2.4" 240X320 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Zona de vizualizare 36.70mm W x 49.00mm H Ecran tactil Resistive
Serie gen4 Alte nume 1613-1137
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Interfață I²C, SPI, TTL
Grafică Culoare Red, Green, Blue (RGB) Dot Size -
Dot Pixeli 240 x 320 Dot Pitch 0.15mm W x 0.15mm H
Tipul de afișare TFT - Color Modul de afișare Transmissive
Dimensiunea ecranului diagonal 2.4" (60.96mm) descriere detaliata Resistive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color I²C, SPI, TTL 2.4" (60.96mm) 240 x 320
iluminare din spate LED - White Culoare de fundal -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SK-GEN4-24D-PI
SK-GEN4-24D-PI
Producători: 4D Systems
Descriere: DISPLAY LCD TFT 2.4" 240X320
In stoc: 1403 pcs
Descarca: SK-GEN4-24D-PI.pdf
RFQ
SK-GEN4-24DT-PI
SK-GEN4-24DT-PI
Producători: 4D Systems
In stoc: 1455 pcs
Descarca: SK-GEN4-24DT-PI.pdf
RFQ
SK-GEN4-24DT-AR
SK-GEN4-24DT-AR