SK-GEN4-24D-CLB-PI
4D Systems4D Systems
SK-GEN4-24D-CLB-PI Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SK-GEN4-24D-CLB-PI
Producator / Marca: 4D Systems
Descrierea produsului DISPLAY LCD TFT 2.4" 240X320
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SK-GEN4-24D-CLB-PI
Număr parc SK-GEN4-24D-CLB-PI Producător 4D Systems
Descriere DISPLAY LCD TFT 2.4" 240X320 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Zona de vizualizare 36.70mm W x 49.00mm H Ecran tactil -
Serie gen4 Alte nume 1613-1293
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Interfață I²C, SPI, TTL
Grafică Culoare Red, Green, Blue (RGB) Dot Size -
Dot Pixeli 240 x 320 Dot Pitch 0.15mm W x 0.15mm H
Tipul de afișare TFT - Color Modul de afișare Transmissive
Dimensiunea ecranului diagonal 2.4" (60.96mm) descriere detaliata Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color I²C, SPI, TTL 2.4" (60.96mm) 240 x 320
iluminare din spate LED - White Culoare de fundal -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SK-GEN4-24D
SK-GEN4-24D
Producători: 4D Systems
Descriere: DISPLAY LCD TFT 2.4" 240X320