PK10M-080PP-TH1-DA
3M3M
3M
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PK10M-080PP-TH1-DA
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului CONN PLUG 80POS 1MM R/A T/H
Foi de date: PK10M-080PP-TH1-DA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PK10M-080PP-TH1-DA
Număr parc PK10M-080PP-TH1-DA Producător 3M
Descriere CONN PLUG 80POS 1MM R/A T/H Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5268 pcs Fișa cu date PK10M-080PP-TH1-DA.pdf
Serie Pak 10, PK10M Pas 0.039" (1.00mm)
ambalare Bulk Alte nume 80000920381
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții 80
Tipul de montare Through Hole, Right Angle Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Înălțimea de stivuire mărită - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțimea deasupra bordului 0.303" (7.70mm) Caracteristici Board Lock, Solder Retention
descriere detaliata 80 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Through Hole, Right Angle Gold Contactați Finish Thickness Flash