PK10M-080PP-SM3-DA
3M3M
3M
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PK10M-080PP-SM3-DA
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului CONN PLUG 80POS 1MM R/A SMD
Foi de date: PK10M-080PP-SM3-DA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PK10M-080PP-SM3-DA
Număr parc PK10M-080PP-SM3-DA Producător 3M
Descriere CONN PLUG 80POS 1MM R/A SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5973 pcs Fișa cu date PK10M-080PP-SM3-DA.pdf
Serie Pak 10, PK10M Pas 0.039" (1.00mm)
ambalare Bulk Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 80 Tipul de montare Surface Mount, Right Angle
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Înălțimea de stivuire mărită -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțimea deasupra bordului 0.382" (9.70mm)
Caracteristici Board Guide, Solder Retention descriere detaliata 80 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Surface Mount, Right Angle Gold