P08-040HLC-E-G
3M3M
P08-040HLC-E-G Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: P08-040HLC-E-G
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului CONN HERMAPHROD 40POS .8MM SM
Foi de date: P08-040HLC-E-G.pdf
  • Mesaj
Specificațiile P08-040HLC-E-G
Număr parc P08-040HLC-E-G Producător 3M
Descriere CONN HERMAPHROD 40POS .8MM SM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5076 pcs Fișa cu date P08-040HLC-E-G.pdf
Serie P08 Pas 0.031" (0.80mm)
ambalare Tube Alte nume 54745216495
JE150310603
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții 40
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Înălțimea de stivuire mărită 11.5mm Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțimea deasupra bordului 0.329" (8.35mm) Caracteristici Board Guide, Solder Retention
descriere detaliata 40 Position Connector Self Mating, Non-Gendered Surface Mount Gold Contactați Finish Thickness 8.00µin (0.203µm)