P08-040-PL-B-G
3M3M
3M
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: P08-040-PL-B-G
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului CONN PLUG 40POS
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
300 pcs
  • Mesaj
Specificațiile P08-040-PL-B-G
Număr parc P08-040-PL-B-G Producător 3M
Descriere CONN PLUG 40POS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 37671 pcs Fișa cu date
Serie P08 Pas 0.031" (0.80mm)
ambalare Tube Alte nume 04547452165421
JE150311080
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții 40
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Înălțimea de stivuire mărită 4mm, 7mm Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțimea deasupra bordului 0.147" (3.72mm) Caracteristici Board Guide
descriere detaliata 40 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Contactați Finish Thickness 8.00µin (0.203µm)