MVU18-250DMX-BOTTLE
3M3M
MVU18-250DMX-BOTTLE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MVU18-250DMX-BOTTLE
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului CONN QC TAB 18-22AWG 0.250 100PC
Foi de date: MVU18-250DMX-BOTTLE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MVU18-250DMX-BOTTLE
Număr parc MVU18-250DMX-BOTTLE Producător 3M
cantitate valabila 1234 pcs Fișa cu date MVU18-250DMX-BOTTLE.pdf
Sârmă ecartament 18-22 AWG terminare Crimp
Tipul terminalului Standard Tab Lățime 0.250" (6.35mm)
Tab Grosime 0.032" (0.81mm) Tab Lungime -
Serie Scotchlok™ ambalare Bulk
Alte nume 00051128587829
3M10439
MVU18250DMXBOTTLE
Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Lungime - În general 0.930" (23.62mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Diametrul izolației 0.145" (3.68mm)
Izolatie Non-Mating End Insulated Gen Male
Caracteristici Butted Seam descriere detaliata 0.250" (6.35mm) Quick Connect Male 18-22 AWG Crimp Connector Non-Mating End Insulated 100 PC