MVU18-250DMFX
3M3M
3M
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MVU18-250DMFX
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului CONN QC RCPT/TAB 18-22AWG 0.250
Foi de date: 1.MVU18-250DMFX.pdf2.MVU18-250DMFX.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MVU18-250DMFX
Număr parc MVU18-250DMFX Producător 3M
cantitate valabila 5073 pcs Fișa cu date 1.MVU18-250DMFX.pdf2.MVU18-250DMFX.pdf
Sârmă ecartament 18-22 AWG terminare Crimp
Tipul terminalului Stacked Tab Lățime 0.250" (6.35mm)
Tab Grosime 0.032" (0.81mm) Tab Lungime -
Serie Scotchlok™ ambalare Bulk
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Lungime - În general 0.870" (22.10mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Diametrul izolației 0.145" (3.68mm)
Izolatie Non-Mating End Insulated Gen Female and Male
Caracteristici Butted Seam descriere detaliata 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female and Male 18-22 AWG Crimp Connector Non-Mating End Insulated