MVU14-250DFX
3M3M
3M
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MVU14-250DFX
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului CONN QC RCPT 14-16AWG 0.250
Foi de date: MVU14-250DFX.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MVU14-250DFX
Număr parc MVU14-250DFX Producător 3M
Descriere CONN QC RCPT 14-16AWG 0.250 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 84512 pcs Fișa cu date MVU14-250DFX.pdf
Sârmă ecartament 14-16 AWG terminare Crimp
Tipul terminalului Standard Tab Lățime 0.250" (6.35mm)
Tab Grosime 0.032" (0.81mm) Tab Lungime -
Serie Scotchlok™ ambalare Bulk
Alte nume 00051128586716
3M157491
MVU14-250DFX-ND
Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Lungime - În general 0.870" (22.10mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Diametrul izolației 0.145" (3.68mm)
Izolatie Non-Mating End Insulated Gen Female
Caracteristici Butted Seam descriere detaliata 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-16 AWG Crimp Connector Non-Mating End Insulated