MVU14-187DMK
3M3M
MVU14-187DMK Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MVU14-187DMK
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului CONN QC TAB 14-16AWG 0.187 CRIMP
Foi de date: 1.MVU14-187DMK.pdf2.MVU14-187DMK.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MVU14-187DMK
Număr parc MVU14-187DMK Producător 3M
cantitate valabila 190915 pcs Fișa cu date 1.MVU14-187DMK.pdf2.MVU14-187DMK.pdf
Sârmă ecartament 14-16 AWG terminare Crimp
Tipul terminalului Standard Tab Lățime 0.187" (4.75mm)
Tab Grosime 0.020" (0.51mm) Tab Lungime -
Serie Scotchlok™ ambalare Bulk
Alte nume 00054007017899
MVU14-187DMK (BULK)
MVU14187DMK
Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Lungime - În general 0.850" (21.59mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Diametrul izolației 0.145" (3.68mm)
Izolatie Non-Mating End Insulated Gen Male
Caracteristici Butted Seam descriere detaliata 0.187" (4.75mm) Quick Connect Male 14-16 AWG Crimp Connector Non-Mating End Insulated