MVI14-250DFX-BOTTLE
3M3M
MVI14-250DFX-BOTTLE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MVI14-250DFX-BOTTLE
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului CONN QC RCPT 14-16AWG 0.25 100PC
Foi de date: MVI14-250DFX-BOTTLE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MVI14-250DFX-BOTTLE
Număr parc MVI14-250DFX-BOTTLE Producător 3M
cantitate valabila 1164 pcs Fișa cu date MVI14-250DFX-BOTTLE.pdf
Sârmă ecartament 14-16 AWG terminare Crimp
Tipul terminalului Standard Tab Lățime 0.250" (6.35mm)
Tab Grosime 0.032" (0.81mm) Tab Lungime -
Serie Scotchlok™ ambalare Bulk
Alte nume 00051128589380
3M161931
MVI14-250DFX-BOTTLE-ND
Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Lungime - În general 0.830" (21.08mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Diametrul izolației 0.145" (3.68mm)
Izolatie Non-Mating End Insulated Gen Female
Caracteristici - descriere detaliata 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-16 AWG Crimp Connector Non-Mating End Insulated 100 PC