MVI14-187DFX-BOTTLE
3M3M
3M
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MVI14-187DFX-BOTTLE
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului CONN QC RCPT 14-16AWG .187 100PC
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MVI14-187DFX-BOTTLE
Număr parc MVI14-187DFX-BOTTLE Producător 3M
cantitate valabila 1075 pcs Fișa cu date
Sârmă ecartament 14-16 AWG terminare Crimp
Tipul terminalului Standard Tab Lățime 0.187" (4.75mm)
Tab Grosime 0.020" (0.51mm) Tab Lungime -
Serie Scotchlok™ ambalare Bulk
Alte nume 00051128589373
Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Lungime - În general 0.770" (19.56mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Diametrul izolației 0.145" (3.68mm)
Izolatie Non-Mating End Insulated Gen Female
Caracteristici - descriere detaliata 0.187" (4.75mm) Quick Connect Female 14-16 AWG Crimp Connector Non-Mating End Insulated 100 PC