MNU14-180DFIK-A
3M3M
3M
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MNU14-180DFIK-A
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului CONN TERM RCPT 14-16AWG CRIMP
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MNU14-180DFIK-A
Număr parc MNU14-180DFIK-A Producător 3M
Descriere CONN TERM RCPT 14-16AWG CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 251634 pcs Fișa cu date
Sârmă ecartament 14-16 AWG terminare Crimp
Tipul terminalului Female, Receptacle (Socket) Serie Scotchlok™
ambalare Bulk Alte nume 00051138981327
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Izolație Polyamide (PA), Nylon
Lungime - În general 1.020" (25.91mm) Lungime - Baril -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Diametrul izolației 0.145" (3.68mm)
Izolatie Fully Insulated Caracteristici Butted Seam
Diametru - butoi 0.180" (4.57mm) descriere detaliata Terminal Connector Female, Receptacle (Socket) 14-16 AWG Crimp Tin