MNU10-250DMIK
3M3M
MNU10-250DMIK Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MNU10-250DMIK
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului CONN QC TAB 10-12AWG 0.250 CRIMP
Foi de date: MNU10-250DMIK.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MNU10-250DMIK
Număr parc MNU10-250DMIK Producător 3M
cantitate valabila 106415 pcs Fișa cu date MNU10-250DMIK.pdf
Sârmă ecartament 10-12 AWG terminare Crimp
Tipul terminalului Standard Tab Lățime 0.250" (6.35mm)
Tab Grosime 0.032" (0.81mm) Tab Lungime -
Serie Scotchlok™ ambalare Bulk
Alte nume 00054007023012
MNU10-250DMIK (BULK)
MNU10250DMIK
Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Lungime - În general 1.050" (26.67mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Diametrul izolației 0.250" (6.35mm)
Izolatie Fully Insulated Gen Male
Caracteristici Butted Seam descriere detaliata 0.250" (6.35mm) Quick Connect Male 10-12 AWG Crimp Connector Fully Insulated