IMCSN-1300-25-U
3M3M
3M
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IMCSN-1300-25-U
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului HEAT SHRINK IMCSN 1300 BK 25FT
Foi de date: IMCSN-1300-25-U.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 821 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 821 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IMCSN-1300-25-U
Număr parc IMCSN-1300-25-U Producător 3M
cantitate valabila 821 pcs Fișa cu date IMCSN-1300-25-U.pdf
Tip Tubing, Flexible Raportul contracției 3 to 1
Scade temperatura - Serie IMCSN
Grosimea pereților recuperate - Alte nume 00051135034842
Temperatura de Operare -55°C ~ 110°C Material Polyolefin (PO)
Lungime 25.0' (7.6m) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Diametrul interior - furnizat 1.300" (33.02mm) Diametrul interior - recuperat 0.430" (10.92mm)
Caracteristici - descriere detaliata Heat Shrink Tubing, Flexible 1.300" (33.02mm) 3 to 1 Black 25.0' (7.6m)