IMCSN-0400-25-U
3M3M
3M
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IMCSN-0400-25-U
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului HEAT SHRINK IMCSN 0400 BK 25FT
Foi de date: IMCSN-0400-25-U.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IMCSN-0400-25-U
Număr parc IMCSN-0400-25-U Producător 3M
cantitate valabila 1101 pcs Fișa cu date IMCSN-0400-25-U.pdf
Tip Tubing, Flexible Raportul contracției 3 to 1
Scade temperatura - Serie IMCSN
Grosimea pereților recuperate - Alte nume 00051135034811
Temperatura de Operare -55°C ~ 110°C Material Polyolefin (PO)
Lungime 25.0' (7.6m) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Diametrul interior - furnizat 0.400" (10.16mm) Diametrul interior - recuperat 0.150" (3.81mm)
Caracteristici - descriere detaliata Heat Shrink Tubing, Flexible 0.400" (10.16mm) 3 to 1 Black 25.0' (7.6m)