HT-752-250-32
3M3M
3M
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HT-752-250-32
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului CONN QC RCPT 14-16AWG 0.250
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile HT-752-250-32
Număr parc HT-752-250-32 Producător 3M
Descriere CONN QC RCPT 14-16AWG 0.250 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1129524 pcs Fișa cu date
Sârmă ecartament 14-16 AWG terminare Crimp
Tipul terminalului Angled - 90°, Flag Tab Lățime 0.250" (6.35mm)
Tab Grosime 0.032" (0.81mm) Tab Lungime -
Serie - ambalare Bulk
Alte nume 00054007294788
Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Lungime - În general - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Diametrul izolației - Izolatie Non-Insulated
Gen Female Caracteristici Butted Seam, High Temperature
descriere detaliata 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-16 AWG Crimp Connector Non-Insulated Materiale de contact -