HT-72F-187-20
3M3M
HT-72F-187-20 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HT-72F-187-20
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului CONN QC RCPT 14-16AWG 0.187
Foi de date: HT-72F-187-20.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile HT-72F-187-20
Număr parc HT-72F-187-20 Producător 3M
Descriere CONN QC RCPT 14-16AWG 0.187 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 527194 pcs Fișa cu date HT-72F-187-20.pdf
Sârmă ecartament 14-16 AWG terminare Crimp
Tipul terminalului Standard Tab Lățime 0.187" (4.75mm)
Tab Grosime 0.020" (0.51mm) Tab Lungime -
Serie - ambalare Bulk
Alte nume 00054007293699
3M157236
HT-72F-187-20-ND
Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Lungime - În general 0.580" (14.73mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Diametrul izolației - Izolatie Non-Insulated
Gen Female Caracteristici Butted Seam, High Temperature
descriere detaliata 0.187" (4.75mm) Quick Connect Female 14-16 AWG Crimp Connector Non-Insulated Materiale de contact Steel
Contactați Finish Nickel Culoare -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
HT-4.9
HT-4.9
Producători: Essentra Components
Descriere: HANKING TIE 4.9" NATURAL
In stoc: 548785 pcs
Descarca: HT-4.9.pdf
RFQ
HT-61
HT-61
Producători: 3M
Descriere: CONN SPLICE 18-22 AWG CRIMP
In stoc: 565381 pcs
Descarca:
RFQ
HT-900A-100-LBT-RPLMT-KIT
HT-900A-100-LBT-RPLMT-KIT
Producători: Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere: LG BOOT REPLACEMENT REFLECTOR
In stoc: 178 pcs
Descarca: HT-900A-100-LBT-RPLMT-KIT.pdf
HT-63
HT-63
Producători: 3M
Descriere: CONN SPLICE 10-12 AWG CRIMP
Descarca:
HT-5.9
HT-5.9
Descriere: HANKING TIE 5.9" NATURAL