HD2380-0.933"-2000
3M3M
3M
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HD2380-0.933"-2000
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului TAPE MASK TAN 0.93" DIA 2000/RL
Foi de date: HD2380-0.933"-2000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2 pcs
  • Mesaj
Specificațiile HD2380-0.933"-2000
Număr parc HD2380-0.933"-2000 Producător 3M
Descriere TAPE MASK TAN 0.93" DIA 2000/RL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2532 pcs Fișa cu date HD2380-0.933"-2000.pdf
Lăţime 0.93" (23.70mm) dia folosire -
Grosime - suport, transportator - Grosime - Adeziv -
Grosime 0.0072" (7.2 mils, 0.183mm) Interval de temperatură 325°F (163°C) Max