HD2380-0.563"-5000
3M3M
3M
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HD2380-0.563"-5000
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului TAPE MASK TAN 9/16" DIA 5000/RL
Foi de date: HD2380-0.563"-5000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2 pcs
  • Mesaj
Specificațiile HD2380-0.563"-5000
Număr parc HD2380-0.563"-5000 Producător 3M
cantitate valabila 2264 pcs Fișa cu date HD2380-0.563"-5000.pdf
Lăţime 0.56" (14.30mm) 9/16" dia folosire -
Grosime - suport, transportator - Grosime - Adeziv -
Grosime 0.0072" (7.2 mils, 0.183mm) Interval de temperatură 325°F (163°C) Max