73F-375-50-NB
3M3M
3M
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 73F-375-50-NB
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului CONN QC RCPT 10-12AWG 0.375
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 73F-375-50-NB
Număr parc 73F-375-50-NB Producător 3M
Descriere CONN QC RCPT 10-12AWG 0.375 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 295185 pcs Fișa cu date
Sârmă ecartament 10-12 AWG terminare Crimp
Tipul terminalului Standard Tab Lățime 0.375" (9.53mm)
Tab Grosime 0.050" (1.27mm) Tab Lungime -
Serie - ambalare Bulk
Alte nume 00054007291657
Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Lungime - În general 1.230" (31.24mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Diametrul izolației 0.250" (6.35mm)
Izolatie Non-Mating End Insulated Gen Female
Caracteristici - descriere detaliata 0.375" (9.53mm) Quick Connect Female 10-12 AWG Crimp Connector Non-Mating End Insulated