73F104AF-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 73F104AF-RC
Producator / Marca: Bourns, Inc.
Descrierea produsului FIXED IND 100UH 250MA 2 OHM TH
Foi de date: 73F104AF-RC.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 73F104AF-RC
Număr parc 73F104AF-RC Producător Bourns, Inc.
Descriere FIXED IND 100UH 250MA 2 OHM TH Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5690 pcs Fișa cu date 73F104AF-RC.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±5%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.330" Dia x 0.625" L (8.38mm x 15.88mm)
ecranare Unshielded Serie 73F
Evaluări - Q @ Freq 140 @ 790kHz
ambalare Bulk Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core Ferrite
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 790kHz
Inductanţă 100µH Înălțime - așezată (Max) -
Frecventa - Self Resonant 7.7MHz descriere detaliata 100µH Unshielded Wirewound Inductor 250mA 2 Ohm Max Axial
Rezistența DC (DCR) 2 Ohm Max Ratingul curent 250mA
Curent - saturație -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
73F153AF-RC
73F153AF-RC
Producători: Bourns, Inc.
Descriere: FIXED IND 1.5MH 150MA 8.8 OHM TH
In stoc: 6315 pcs
Descarca: 73F153AF-RC.pdf
RFQ
73F104AF
73F104AF
Producători: Bourns, Inc.
Descriere: FIXED IND 100UH 250MA 2 OHM TH