10-5-467MP
3M3M
3M
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 10-5-467MP
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului TAPE ADHSV TRNSFR CLR 10"X 5YDS
Foi de date: 10-5-467MP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 10-5-467MP
Număr parc 10-5-467MP Producător 3M
cantitate valabila 2499 pcs Fișa cu date 10-5-467MP.pdf
Lăţime 10.00" (254.00mm) folosire -
Grosime - suport, transportator 0.0042" (4.2 mils, 0.107mm) Grosime - Adeziv 0.0023" (2.3 mils, 0.058mm)
Grosime 0.0065" (6.5 mils, 0.165mm) Interval de temperatură 60°F ~ 100°F (16°C ~ 38°C)
Tipul de bandă Adhesive Transfer Perioada de valabilitate a produsului Date of Shipment
Termen de valabilitate 18 Months Serie 467MP
Lungime 15' (4.6m) 5 yds Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Culoare Clear Înapoi, Carrier Polycoated Kraft Liner
Adeziv Acrylic, 200MP
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
Producători: 3M
Descriere: TAPE SPLICING CLEAR 10"X 5YDS
In stoc: 2608 pcs
Descarca: 10-5-465.pdf
RFQ
10-5-4496B
10-5-4496B
Producători: 3M
Descriere: TAPE DBL COATED BLACK 10"X 5YDS
In stoc: 1557 pcs
Descarca: 10-5-4496B.pdf
RFQ
Descriere: TAPE DBL COATED GRAY 10"X 5YDS
In stoc: 308 pcs
Descarca: 10-5-4926.pdf
In stoc: 258 pcs
In stoc: 613 pcs
10-5-4496W
10-5-4496W
Descriere: TAPE DBL COATED WHITE 10"X 5YDS
Descarca: 10-5-4496W.pdf
10-5-468MP
10-5-468MP
Descriere: TAPE ADHSV TRNSFR CLR 10"X 5YDS
Descarca: 10-5-468MP.pdf
Descriere: TAPE DBL COATED CLEAR 10"X 5YDS
In stoc: 422 pcs
In stoc: 298 pcs
Descarca: 10-5-4492W.pdf
In stoc: 527 pcs
In stoc: 397 pcs
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW