10-5-4496B
3M3M
3M
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 10-5-4496B
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului TAPE DBL COATED BLACK 10"X 5YDS
Foi de date: 10-5-4496B.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 10-5-4496B
Număr parc 10-5-4496B Producător 3M
cantitate valabila 1557 pcs Fișa cu date 10-5-4496B.pdf
Lăţime 10.00" (254.00mm) folosire -
Grosime - suport, transportator - Grosime - Adeziv -
Grosime 0.0625" (62.5 mils, 1.588mm) Interval de temperatură 158°F (70°C) Max
Tipul de bandă Double Coated, Double Sided Perioada de valabilitate a produsului Date of Manufacture
Termen de valabilitate 24 Months Serie 4496B
Lungime 15' (4.6m) 5 yds Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Culoare Black Înapoi, Carrier Polyethylene Foam
Adeziv Acrylic, 430
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
10-5-4492W
10-5-4492W
Producători: 3M
Descriere: TAPE DBL COATED WHITE 10"X 5YDS
In stoc: 1852 pcs
Descarca: 10-5-4492W.pdf
RFQ
Producători: 3M
Descriere: TAPE DBL COATED GRAY 10"X 5YDS
In stoc: 613 pcs
Descarca: 10-5-4646.pdf
RFQ
In stoc: 2165 pcs
Descarca: 10-5-4462W.pdf
10-5-467MP
10-5-467MP
Descriere: TAPE ADHSV TRNSFR CLR 10"X 5YDS
Descarca: 10-5-467MP.pdf
Descarca: 10-5-468MP.pdf
Descriere: TAPE SPLICING CLEAR 10"X 5YDS
Descarca: 10-5-465.pdf
In stoc: 527 pcs
10-5-4466B
10-5-4466B
Descriere: TAPE DBL COATED BLACK 10"X 5YDS
Descarca: 10-5-4466B.pdf
Descarca: 10-5-4492B.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW