ACI4400HH
ebm-papst Inc.ebm-papst Inc.
ACI4400HH Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ACI4400HH
Producator / Marca: ebm-papst Inc.
Descrierea produsului FAN AXIAL 119X38MM 100-240VAC
Foi de date: 1.ACI4400HH.pdf2.ACI4400HH.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ACI4400HH
Număr parc ACI4400HH Producător ebm-papst Inc.
Descriere FAN AXIAL 119X38MM 100-240VAC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1435 pcs Fișa cu date 1.ACI4400HH.pdf2.ACI4400HH.pdf
Lăţime 38.00mm Greutate 0.606 lb (274.88g)
Intervalul de tensiune 90 ~ 264VAC Tensiune - evaluat 100 ~ 240VAC
terminare 3 Terminals Presiune statica -
Dimensiune / Dimensiune Square - 119mm L x 119mm H Serie ACi4400
RPM 3300 RPM Putere (Wați) 4.40W
Alte nume 381-2879 Temperatura de Operare -40 ~ 167°F (-40 ~ 75°C)