AS1361-BTTT-45
amsams
ams
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AS1361-BTTT-45
Producator / Marca: ams
Descrierea produsului IC REG LIN 4.5V 150MA TSOT23-6
Foi de date: AS1361-BTTT-45.pdf
  • Mesaj
Specificațiile AS1361-BTTT-45
Număr parc AS1361-BTTT-45 Producător ams
Descriere IC REG LIN 4.5V 150MA TSOT23-6 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4313 pcs Fișa cu date AS1361-BTTT-45.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.095V @ 150mA Tensiune - ieșire (min / fix) 4.5V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 5.5V
Pachetul dispozitivului furnizor TSOT-23-6 Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 PSRR 92dB ~ 62dB (1kHz ~ 100kHz)
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume AS1361-BTTT-45-ND
AS1361-BTTT-45TR
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 4.5V 150mA TSOT-23-6 Curent - Quiescent (Iq) 90µA
Curent - ieșire 150mA Caracteristici de control Enable, Power Good