AS1328B-BQFT-12
amsams
ams
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AS1328B-BQFT-12
Producator / Marca: ams
Descrierea produsului IC REG BUCK 1.2V 3A SYNC 16-TQFN
Foi de date: AS1328B-BQFT-12.pdf
  • Mesaj
Specificațiile AS1328B-BQFT-12
Număr parc AS1328B-BQFT-12 Producător ams
Descriere IC REG BUCK 1.2V 3A SYNC 16-TQFN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6711 pcs Fișa cu date AS1328B-BQFT-12.pdf
Tensiune - ieșire (min / fix) 1.2V Tensiune - ieșire (Max) -
Tensiune - Intrare (Min) 2.7V Tensiune - Intrare (Max) 5.5V
Topologie Buck Redresor sincron Yes
Pachetul dispozitivului furnizor 16-TQFN (3x3) Serie -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 16-WFQFN Exposed Pad
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume 188200020
AS1328B-BQFT-12TR
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Surface Mount
Funcţie Step-Down Frecvență - Comutare 1.5MHz
descriere detaliata Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.2V 1 Output 3A 16-WFQFN Exposed Pad Curent - ieșire 3A