AS1324-BTTT-15
amsams
AS1324-BTTT-15 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AS1324-BTTT-15
Producator / Marca: ams
Descrierea produsului IC REG BCK 1.5V 0.6A SYNC TSOT23
Foi de date: AS1324-BTTT-15.pdf
  • Mesaj
Specificațiile AS1324-BTTT-15
Număr parc AS1324-BTTT-15 Producător ams
Descriere IC REG BCK 1.5V 0.6A SYNC TSOT23 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6930 pcs Fișa cu date AS1324-BTTT-15.pdf
Tensiune - ieșire (min / fix) 1.5V Tensiune - ieșire (Max) -
Tensiune - Intrare (Min) 2.7V Tensiune - Intrare (Max) 5.5V
Topologie Buck Redresor sincron Yes
Pachetul dispozitivului furnizor TSOT-23-5 Serie -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume 174760021
AS1324-BTTT-15TR
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Surface Mount
Funcţie Step-Down Frecvență - Comutare 1.5MHz