Z8F2421PM020EC
ZilogZilog
Z8F2421PM020EC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Z8F2421PM020EC
Producator / Marca: Zilog
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 24KB FLASH 40DIP
Foi de date: Z8F2421PM020EC.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile Z8F2421PM020EC
Număr parc Z8F2421PM020EC Producător Zilog
cantitate valabila 6188 pcs Fișa cu date Z8F2421PM020EC.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Viteză 20MHz
Serie Encore!® XP® Dimensiunea RAM 2K x 8
Tip memorie program FLASH Dimensiunea memoriei programului 24KB (24K x 8)
Periferice Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT ambalare Tube
Pachet / Caz 40-DIP (0.620", 15.75mm) Alte nume 269-3265
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 29 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Dimensiunea EEPROM -
descriere detaliata eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 24KB (24K x 8) FLASH Convertoare de date A/D 8x10b