Z8F2401AN020EC
ZilogZilog
Z8F2401AN020EC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Z8F2401AN020EC
Producator / Marca: Zilog
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 24KB FLASH 44LQFP
Foi de date: Z8F2401AN020EC.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile Z8F2401AN020EC
Număr parc Z8F2401AN020EC Producător Zilog
cantitate valabila 5437 pcs Fișa cu date Z8F2401AN020EC.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 44-QFP (10x10)
Viteză 20MHz Serie Encore!®
Dimensiunea RAM 2K x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tray Pachet / Caz 44-LQFP
Alte nume 269-3196 Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 31
Dimensiunea EEPROM - descriere detaliata eZ8 Encore!® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 24KB (24K x 8) FLASH 44-QFP (10x10)