Z8F083APH020SG
ZilogZilog
Z8F083APH020SG Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Z8F083APH020SG
Producator / Marca: Zilog
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 8KB FLASH 20DIP
Foi de date: 1.Z8F083APH020SG.pdf2.Z8F083APH020SG.pdf3.Z8F083APH020SG.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
36 pcs
108 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Z8F083APH020SG
Număr parc Z8F083APH020SG Producător Zilog
Descriere IC MCU 8BIT 8KB FLASH 20DIP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Viteză 20MHz
Serie Encore!® Dimensiunea RAM 256 x 8
Tip memorie program FLASH Dimensiunea memoriei programului 8KB (8K x 8)
Periferice Brown-out Detect/Reset, LED, POR, PWM, WDT ambalare Tube
Pachet / Caz 20-DIP (0.300", 7.62mm) Alte nume 269-4549-5
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 17 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM -
descriere detaliata eZ8 Encore!® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 8KB (8K x 8) FLASH Convertoare de date A/D 7x10b