Z8F082APJ020SG
ZilogZilog
Zilog
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Z8F082APJ020SG
Producator / Marca: Zilog
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28DIP
Foi de date: 1.Z8F082APJ020SG.pdf2.Z8F082APJ020SG.pdf
  • Mesaj
Specificațiile Z8F082APJ020SG
Număr parc Z8F082APJ020SG Producător Zilog
Descriere IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28DIP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3924 pcs Fișa cu date 1.Z8F082APJ020SG.pdf2.Z8F082APJ020SG.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Viteză 20MHz
Serie Encore!® XP® Dimensiunea RAM 1K x 8
Tip memorie program FLASH Dimensiunea memoriei programului 8KB (8K x 8)
Periferice Brown-out Detect/Reset, LED, LVD, POR, PWM, Temp Sensor, WDT ambalare Tube
Pachet / Caz 28-DIP (0.600", 15.24mm) Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 23
Dimensiunea EEPROM - descriere detaliata eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 8KB (8K x 8) FLASH