Z8F081AQB020EC
ZilogZilog
Z8F081AQB020EC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Z8F081AQB020EC
Producator / Marca: Zilog
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 8KB FLASH 8QFN
Foi de date: Z8F081AQB020EC.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
616 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Z8F081AQB020EC
Număr parc Z8F081AQB020EC Producător Zilog
cantitate valabila 41974 pcs Fișa cu date Z8F081AQB020EC.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 8-QFN (5x6)
Viteză 20MHz Serie Encore!® XP®
Dimensiunea RAM 1K x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tray Pachet / Caz 8-VDFN Exposed Pad
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 6 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Dimensiunea EEPROM -
descriere detaliata eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 8KB (8K x 8) FLASH 8-QFN (5x6) Convertoare de date -