Z8F081APB020EG
ZilogZilog
Zilog
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Z8F081APB020EG
Producator / Marca: Zilog
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 8KB FLASH 8DIP
Foi de date: Z8F081APB020EG.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Z8F081APB020EG
Număr parc Z8F081APB020EG Producător Zilog
Descriere IC MCU 8BIT 8KB FLASH 8DIP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 50574 pcs Fișa cu date Z8F081APB020EG.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Viteză 20MHz
Serie Encore!® XP® Dimensiunea RAM 1K x 8
Tip memorie program FLASH Dimensiunea memoriei programului 8KB (8K x 8)
Periferice Brown-out Detect/Reset, LED, LVD, POR, PWM, WDT ambalare Tube
Pachet / Caz 8-DIP (0.300", 7.62mm) Alte nume 269-3797
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 6 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM -
descriere detaliata eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 8KB (8K x 8) FLASH Convertoare de date -