Z8F0812PJ020EC
ZilogZilog
Zilog
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Z8F0812PJ020EC
Producator / Marca: Zilog
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28DIP
Foi de date: Z8F0812PJ020EC.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile Z8F0812PJ020EC
Număr parc Z8F0812PJ020EC Producător Zilog
cantitate valabila 5708 pcs Fișa cu date Z8F0812PJ020EC.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Viteză 20MHz
Serie Encore!® XP® Dimensiunea RAM 1K x 8
Tip memorie program FLASH Dimensiunea memoriei programului 8KB (8K x 8)
Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT ambalare Tube
Pachet / Caz 28-DIP (0.600", 15.24mm) Alte nume 269-3226
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 19 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Dimensiunea EEPROM -
descriere detaliata eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 8KB (8K x 8) FLASH Convertoare de date -