Z8F042ASJ020SG
Prezentarea produsului
Număr parc: Z8F042ASJ020SG
Producator / Marca: Zilog
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 4KB FLASH 28SOIC
Foi de date: Z8F042ASJ020SG.pdf
  • Mesaj
Specificațiile Z8F042ASJ020SG
Număr parc Z8F042ASJ020SG Producător Zilog
Descriere IC MCU 8BIT 4KB FLASH 28SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3080 pcs Fișa cu date Z8F042ASJ020SG.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Viteză 20MHz
Serie Encore!® XP® Dimensiunea RAM 1K x 8
Tip memorie program FLASH Dimensiunea memoriei programului 4KB (4K x 8)
Periferice Brown-out Detect/Reset, LED, LVD, POR, PWM, Temp Sensor, WDT ambalare Tube
Pachet / Caz 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Alte nume 269-4171
Z8F042ASJ020SG-ND
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 23 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM 128 x 8
descriere detaliata eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 4KB (4K x 8) FLASH Convertoare de date A/D 8x10b