Z8F022ASJ020EC00TR
ZilogZilog
Zilog
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Z8F022ASJ020EC00TR
Producator / Marca: Zilog
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 2KB FLASH 28SOIC
Foi de date: Z8F022ASJ020EC00TR.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1700 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Z8F022ASJ020EC00TR
Număr parc Z8F022ASJ020EC00TR Producător Zilog
cantitate valabila 53946 pcs Fișa cu date Z8F022ASJ020EC00TR.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Viteză 20MHz
Serie Encore!® XP® Dimensiunea RAM 512 x 8
Tip memorie program FLASH Dimensiunea memoriei programului 2KB (2K x 8)
Periferice Brown-out Detect/Reset, LED, LVD, POR, PWM, Temp Sensor, WDT ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Alte nume Z8F022ASJ020EC00T
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 23 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
descriere detaliata eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 2KB (2K x 8) FLASH Convertoare de date A/D 8x10b