Z8F022AQB020EC
ZilogZilog
Z8F022AQB020EC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Z8F022AQB020EC
Producator / Marca: Zilog
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 2KB FLASH 8QFN
Foi de date: Z8F022AQB020EC.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
616 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Z8F022AQB020EC
Număr parc Z8F022AQB020EC Producător Zilog
cantitate valabila 58341 pcs Fișa cu date Z8F022AQB020EC.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 8-QFN (5x6)
Viteză 20MHz Serie Encore!® XP®
Dimensiunea RAM 512 x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tray Pachet / Caz 8-VDFN Exposed Pad
Alte nume 269-3662 Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 6
Dimensiunea EEPROM 64 x 8 descriere detaliata eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 2KB (2K x 8) FLASH 8-QFN (5x6)