Z8F021AHH020EC
ZilogZilog
Zilog
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Z8F021AHH020EC
Producator / Marca: Zilog
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20SSOP
Foi de date: Z8F021AHH020EC.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile Z8F021AHH020EC
Număr parc Z8F021AHH020EC Producător Zilog
cantitate valabila 3357 pcs Fișa cu date Z8F021AHH020EC.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Viteză 20MHz
Serie Encore!® XP® Dimensiunea RAM 512 x 8
Tip memorie program FLASH Dimensiunea memoriei programului 2KB (2K x 8)
Periferice Brown-out Detect/Reset, LED, LVD, POR, PWM, WDT ambalare Tube
Pachet / Caz 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) Alte nume 269-3332
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 17 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
descriere detaliata eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 2KB (2K x 8) FLASH Convertoare de date -