Z84C0020FEC00TR
ZilogZilog
Z84C0020FEC00TR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Z84C0020FEC00TR
Producator / Marca: Zilog
Descrierea produsului IC MPU Z80 20MHZ 44QFP
Foi de date: 1.Z84C0020FEC00TR.pdf2.Z84C0020FEC00TR.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile Z84C0020FEC00TR
Număr parc Z84C0020FEC00TR Producător Zilog
Descriere IC MPU Z80 20MHZ 44QFP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5501 pcs Fișa cu date 1.Z84C0020FEC00TR.pdf2.Z84C0020FEC00TR.pdf
Tensiune - I / O 5.0V USB -
Pachetul dispozitivului furnizor 44-QFP Viteză 20MHz
Serie Z80 Caracteristici de securitate -
SATA - Controlere RAM -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 44-LQFP
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C (TA) Numărul de miezuri / lățime de magistrală 1 Core, 8-Bit
Accelerarea graficii No Ethernet -
Afișaje și controale de interfață - descriere detaliata Z80 Microprocessor IC Z80 1 Core, 8-Bit 20MHz 44-QFP
Procesor Core Z80 Co-Procesoare / DSP -
Numărul părții de bază Z84C00 Interfețe suplimentare -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
Z84C0020FEC
Z84C0020FEC
Producători: Zilog
Descriere: IC MPU Z80 20MHZ 44QFP