Z16F2811FI20EG
ZilogZilog
Z16F2811FI20EG Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Z16F2811FI20EG
Producator / Marca: Zilog
Descrierea produsului IC MCU 16BIT 128KB FLASH 80QFP
Foi de date: 1.Z16F2811FI20EG.pdf2.Z16F2811FI20EG.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
198 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Z16F2811FI20EG
Număr parc Z16F2811FI20EG Producător Zilog
cantitate valabila 17536 pcs Fișa cu date 1.Z16F2811FI20EG.pdf2.Z16F2811FI20EG.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Viteză 20MHz
Serie Encore!® ZNEO Dimensiunea RAM 4K x 8
Tip memorie program FLASH Dimensiunea memoriei programului 128KB (128K x 8)
Periferice Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT ambalare Tray
Pachet / Caz 80-BQFP Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 60
Dimensiunea EEPROM - descriere detaliata ZNEO Encore!® ZNEO Microcontroller IC 16-Bit 20MHz 128KB (128K x 8) FLASH