YC248-FR-0782KL
YageoYageo
YC248-FR-0782KL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: YC248-FR-0782KL
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES ARRAY 8 RES 82K OHM 1606
Foi de date: YC248-FR-0782KL.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile YC248-FR-0782KL
Număr parc YC248-FR-0782KL Producător Yageo
Descriere RES ARRAY 8 RES 82K OHM 1606 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1486736 pcs Fișa cu date YC248-FR-0782KL.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.157" L x 0.063" W (4.00mm x 1.60mm)
Serie YC248 Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 82k
Putere pe element 62.5mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1606, Convex, Long Side Terminals Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de rezistențe 8 Număr de știfturi 16
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.022" (0.55mm)
descriere detaliata 82k Ohm ±1% 62.5mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1606, Convex, Long Side Terminals Tipul circuitului Isolated