SQP700JB-33R
Prezentarea produsului
Număr parc: SQP700JB-33R
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES 7W 5% AXIAL
Foi de date: SQP700JB-33R.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SQP700JB-33R
Număr parc SQP700JB-33R Producător Yageo
Descriere RES 7W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 704593 pcs Fișa cu date SQP700JB-33R.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±300ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.374" x 0.354" Rectangular x 1.378" L (9.50mm x 9.00mm x 35.00mm)
Serie SQP Rezistenţă 33 Ohms
Putere (Wați) 7W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
descriere detaliata 33 Ohms ±5% 7W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Compoziţie Wirewound