SQP500JB-2R7
YageoYageo
SQP500JB-2R7 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SQP500JB-2R7
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES 2.7 OHM 5W 5% AXIAL
Foi de date: SQP500JB-2R7.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
900 pcs
1800 pcs
5400 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SQP500JB-2R7
Număr parc SQP500JB-2R7 Producător Yageo
Descriere RES 2.7 OHM 5W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 155738 pcs Fișa cu date SQP500JB-2R7.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură -
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.374" x 0.354" Rectangular x 0.866" L (9.50mm x 9.00mm x 22.00mm)
Serie SQP Rezistenţă 2.7 Ohms
Putere (Wați) 5W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Alte nume 2.7W-5
2E7 LRW-5W-B 5%
MO-5W-B-2.7
SQP500JB 2R7
SQP500JB2R7
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Rata de eșec - descriere detaliata 2.7 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound