SQP40AJB-620R
Prezentarea produsului
Număr parc: SQP40AJB-620R
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES 40W 5% AXIAL
Foi de date: SQP40AJB-620R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SQP40AJB-620R
Număr parc SQP40AJB-620R Producător Yageo
Descriere RES 40W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 74812 pcs Fișa cu date SQP40AJB-620R.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±300ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.748" x 0.709" Rectangular x 3.543" L (19.00mm x 18.00mm x 90.00mm)
Serie SQP Rezistenţă 620 Ohms
Putere (Wați) 40W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
descriere detaliata 620 Ohms ±5% 40W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Compoziţie Wirewound