SQP40AJB-2K
YageoYageo
Yageo
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SQP40AJB-2K
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES 40W 5% AXIAL
Foi de date: SQP40AJB-2K.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SQP40AJB-2K
Număr parc SQP40AJB-2K Producător Yageo
Descriere RES 40W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 74279 pcs Fișa cu date SQP40AJB-2K.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±300ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.748" x 0.709" Rectangular x 3.543" L (19.00mm x 18.00mm x 90.00mm)
Serie SQP Rezistenţă 2 kOhms
Putere (Wați) 40W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
descriere detaliata 2 kOhms ±5% 40W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Oxide Film Compoziţie Metal Oxide Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SQP40AJB-24K
SQP40AJB-24K
Producători: Yageo
Descriere: RES 40W 5% AXIAL
In stoc: 72061 pcs
Descarca: SQP40AJB-24K.pdf
RFQ
SQP40AJB-27K
SQP40AJB-27K
Producători: Yageo
Descriere: RES 40W 5% AXIAL
In stoc: 56001 pcs
Descarca: SQP40AJB-27K.pdf
RFQ
SQP40AJB-2K2
SQP40AJB-2K2
Descriere: RES 40W 5% AXIAL
Descarca: SQP40AJB-2K2.pdf
SQP40AJB-24R
SQP40AJB-24R
Descriere: RES 40W 5% AXIAL
Descarca: SQP40AJB-24R.pdf
SQP40AJB-2R2
SQP40AJB-2R2
Descriere: RES 40W 5% AXIAL
Descarca: SQP40AJB-2R2.pdf
SQP40AJB-2K4
SQP40AJB-2K4
Descriere: RES 40W 5% AXIAL
Descarca: SQP40AJB-2K4.pdf
SQP40AJB-2R4
SQP40AJB-2R4
Descriere: RES 40W 5% AXIAL
Descarca: SQP40AJB-2R4.pdf
SQP40AJB-2K7
SQP40AJB-2K7
Descriere: RES 40W 5% AXIAL