SQP30AJB-2K4
Prezentarea produsului
Număr parc: SQP30AJB-2K4
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES 30W 5% AXIAL
Foi de date: SQP30AJB-2K4.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SQP30AJB-2K4
Număr parc SQP30AJB-2K4 Producător Yageo
Descriere RES 30W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 88647 pcs Fișa cu date SQP30AJB-2K4.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±300ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.709" x 0.670" Rectangular x 3.031" L (18.00mm x 17.00mm x 77.00mm)
Serie SQP Rezistenţă 2.4 kOhms
Putere (Wați) 30W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
descriere detaliata 2.4 kOhms ±5% 30W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Oxide Film Compoziţie Metal Oxide Film