SQP300JB-30R
Prezentarea produsului
Număr parc: SQP300JB-30R
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES 3W 5% AXIAL
Foi de date: SQP300JB-30R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SQP300JB-30R
Număr parc SQP300JB-30R Producător Yageo
Descriere RES 3W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1439827 pcs Fișa cu date SQP300JB-30R.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±300ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.315" Square x 0.866" L (8.00mm x 22.00mm)
Serie SQP Rezistenţă 30 Ohms
Putere (Wați) 3W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
descriere detaliata 30 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Compoziţie Wirewound