SQP200JB-4R7
Prezentarea produsului
Număr parc: SQP200JB-4R7
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES 2W 5% AXIAL
Foi de date: SQP200JB-4R7.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2800 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SQP200JB-4R7
Număr parc SQP200JB-4R7 Producător Yageo
Descriere RES 2W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 601311 pcs Fișa cu date SQP200JB-4R7.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±300ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.276" Square x 0.709" L (7.00mm x 18.00mm)
Serie SQP Rezistenţă 4.7 Ohms
Putere (Wați) 2W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
descriere detaliata 4.7 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Compoziţie Wirewound