SQM700JB-30K
Prezentarea produsului
Număr parc: SQM700JB-30K
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES WW 7W 5% TH
Foi de date: SQM700JB-30K.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1400 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SQM700JB-30K
Număr parc SQM700JB-30K Producător Yageo
Descriere RES WW 7W 5% TH Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 712883 pcs Fișa cu date SQM700JB-30K.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±300ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Radial Lead Dimensiune / Dimensiune 0.512" L x 0.354" W (13.00mm x 9.00mm)
Serie SQM Rezistenţă 30 kOhms
Putere (Wați) 7W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.594" (40.50mm) Caracteristici Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
descriere detaliata 30 kOhms ±5% 7W Through Hole Resistor Radial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Ceramic Compoziţie Ceramic